ردکردن این

مشاوره دندانپزشکی آنلاین و رایگان

به جای مراجعه حضوری، از مشاوره رایگان دندانپزشکی میخک استفاده کنید!

⦁ بدون مراجعه حضوری
⦁ به صورت کاملا رایگان(ویزیت آنلاین دندانپزشکی)
⦁ همراهی دستیار اختصاصی از مشاوره تا درمان
⦁ تعیین وقت ویزیت در نزدیکترین مرکز
⦁ پشتیبانی ۲۴ ساعته پس از درمان

برای شروع مشاوره رایگان دندانپزشکی، گروه درمان مورد نیاز خود را انتخاب کنید:

چت با دندانپزشکان میخک

چرا مشاوره آنلاین دندانپزشکی میخک؟

مشاوره آنلاین دندانپزشکی میخک را به دلایل زیر به شما توصیه می‌کنیم:
بدون مراجعه حضوری
مهمترین مزیت استفاده از مشاوره دندانپزشکی میخک این است که می‌توانید بدون مراجعه حضوری و به صورت آنلاین (ویزیت آنلاین دندانپزشکی) از هر نقطه کشور با دندانپزشک در ارتباط باشید و سوالات خود را بپرسید.
مشاوره دندانپزشکی کاملا رایگان
شبکه دندانپزشکی میخک این امکان را فراهم کرده است تا به صورت کاملا رایگان به پاسخ همه سوالات خود برسید.
همراهی دستیار اختصاصی از مشاوره تا درمان
در فرایند مشاوره دندانپزشکی میخک، یک دستیار اختصاصی از ابتدای مسیر مشاوره تا نوبت‌دهی، ویزیت اولیه و درمان در کنار شما خواهد بود.
تعیین وقت ویزیت در نزدیکترین مرکز
پس از مشاوره آنلاین دندانپزشکی و دریافت تشخیص اولیه پزشک، دستیار اختصاصی شما زمان ویزیت حضوری را براساس تخصص دندانپزشک و در نزدیکترین مرکز هماهنگ خواهد کرد.
پشتیبانی ۲۴ ساعته پس از درمان
پس از انجام درمان، دستیار اختصاصی شما پشتیبانی ۲۴ ساعته خود را ادامه خواهد داد تا بدون هیچگونه نگرانی دوره پس از درمان خود را نیز سپری کنید.

چطور مشاوره آنلاین دندانپزشکی بگیریم؟

نظرات مشتریان

مراحل دریافت مشاوره رایگان دندانپزشکی تا ویزیت:

  • انتخاب تخصص موردنظر

به منظور خدمت‌رسانی بهتر به شما عزیزان لطفا قبل از هر چیز تخصص موردنظر خود را انتخاب کنید. در صورتی که نسبت به مشکل خود آگاهی کافی ندارید دندانپزشکی عمومی را انتخاب کنید.

  • تکمیل فرم مشاوره 

سوالات مطرح شده در فرم، ما را در انتخاب بهترین دندانپزشک انلاین و منطبق با نیاز شما یاری خواهد کرد. لطفا سوالات مطرح شده در فرم را کامل کنید تا همکاران ما در اولین فرصت از طریق واتس اپ با شما در ارتباط باشند.

  • گفتگو یا چت با دندانپزشک

پس از تکمیل فرم مشاوره رایگان دندانپزشکی، متخصص دندانپزشکی میخک مشکل شما را بررسی کرده و به تمامی سوالات شما در اولین فرصت پاسخ خواهد داد.

  • تعیین طرح درمان

پس از مشاوره دندانپزشکی، بررسی مشکل و عکس دندان، طرح درمان به همراه جزئیات تکمیلی به اطلاع شما خواهد رسید.
طرح درمان در واقع جزئیات موردنیاز برای رفع مشکل شما همراه با ریزهزینه‌ها، زمانبندی اجرا و شرایط پرداخت است. نمونه طرح درمان را از لینک زیر مشاهده کنید

  • نوبت‌دهی و ویزیت رایگان

درصورت تمایل، هماهنگی‌های لازم برای نوبت‌دهی و پذیرش در یکی از مراکز دندانپزشکی میخک انجام می‌شود اما فرایند مشاوره آنلاین دندانپزشکی میخک به نوبت‌دهی ختم نمی‌شود.
ما تا پس از درمان و حل مشکل شما به صورت کامل در کنار شما خواهیم بود. به همین دلیل امکان پرداخت اقساطی برای تمامی خدمات دندانپزشکی را برای شما فراهم کرده‌ایم. برای آگاهی از شرایط پرداخت اقساطی به صفحه دندانپزشکی اقساطی مراجعه کنید.

سوالات دندانپزشکی آنلاین

خدمت مشاوره دندانپزشکی میخک برای تمام افرادی که علامت و نشانه‌های ضعف و بیماری در دندان‌ها و دهان خود مشاهده کرده‌اند و نیاز به نظر پزشک دارند مناسب است تا در کمترین زمان نسبت به درمان‌های مورد نیاز خود آگاهی پیدا کنند.

پس از تکمیل فرم، سپس در کمترین زمان مشاوران میخک با شما ارتباط گرفته و سپس شما از طریق چت با دندانپزشک در ارتباط هستید و می‌توانید پاسخ همه سئوالات خود را دریافت کنید. پاسخ سئوالات شما توسط دندانپزشک و به صورت ویس یا تکست در واتساپ برای شما ارسال می‌شود.

با توجه به اینکه شبکه دندان پزشکی میخک تمامی خدمات مربوط به دندان پزشکی را ارائه می‌دهد، بیماران می‌توانند در تمامی زمینه‌های مربوط به دهان و دندان سوال خود را بپرسند و از دندانپزشک متخصص مشورت بگیرند.

خیر هیچ مشاوره آنلاین میخک هزینه‌ای ندارد و کاملا رایگان است.

در ابتدا مشاوره آنلاین و طرح درمان‌های مورد نیاز برای بیمار مشخص می‌شود. سپس ویزیت حضوری رایگان برای بیمار تعیین می‌شود و بعد از آن درمان‌های مورد نیاز برای بیمار انجام شده و سپس پشتیبانی یک هفته پس از درمان برای بیمار انجام می شود

بله؛ با ثبت درخواست مشاوره می‌توانید از خدمت مشاوره دندانپزشکی رایگان بهره‌مند شوید و هم برای درمان و ویزیت وقت بگیرید.

بله؛ برای تمامی درمان‌ها می‌توانید از خدمات پرداخت اقساطی میخک استفاده کنید.