ردکردن این

دندانپزشکی زیبایی

دندانپزشکی زیبایی یکی از خدمات نوین دندانپزشکی است که به چهار دسته لمینت دندان، کامپوزیت دندان، بلیچینگ و اصلاح طرح لبخند تقسیم می‌شود. میخک همه خدمات دندانپزشکی زیبایی را با بهترین کیفیت ارائه می‌کند.

دندانپزشکی زیبایی، راهی برای بهبود زیبایی چهره افراد از طریق اصلاح وضعیت دندان‌ها و طرح لبخند آن‌هاست. از طرفی زیبایی دندان به یقین یکی از جلوه‌های اعتماد به نفس و روشی برای رشد افراد در ارتباطات انسانی است. زیبایی دندان به روش‌های متفاوتی ایجاد می‌شود از جمله: لمینت دندان، کامپوزیت، بلیچینگ و اصلاح طرح لبخند. انتخاب روش مناسب برای زیبایی دندان تا حد زیادی به تشخیص دندانپزشک زیبایی بستگی دارد. دندانپزشک با توجه به وضعیت دندان‌ها مناسب‌ترین روش را برای بیمار پیشنهاد می‌دهد.

خدمات دندانپزشکی زیبایی میخک

شبکه تخصصی دندانپزشکی میخک با ارائه انواع خدمات دندانپزشکی زیبایی و زیبایی دندان، طرح لبخند شما را زیبا می‌سازد.
انواع خدمات زیبایی دندان در شبکه تخصصی دندانپزشکی میخک:

دندانپزشکی زیبایی چیست؟

زیبایی دندان، از فاکتورهای اساسی داشتن چهره‌ای زیبا و جذاب به شمار می‌رود.امروزه افراد زیادی در جامعه به دنبال داشتن زیبایی دندان و طرح لبخند زیبا هستند که باعث شده‌است، دندانپزشکی زیبایی مورد اقبال عمومی قرار بگیرد.
اما زیبایی لبخند، حاصل هماهنگی و هارمونی اجزاء صورت و زیبایی دندان است. برای رسیدن به این هماهنگی در دندانپزشکی زیبایی ، شاید لازم باشد تغییراتی در فرم لثه، طول دندان، فاصله دندان‌ها و برجستگی دندان‌ها ایجاد شود تا در نهایت لبخندی زیبا شکل بگیرد.
شبکه تخصصی دنداپزشکی میخک کلیه خدمات طرح لبخند، سفیدکردن دندان‌ها و اصلاح سایر مشکلات زیبایی دندان را با بهترین متخصصین زیبایی ارائه می‌دهد. اما باید بدانیم زیبایی دندان‌ با چند روش اصلی یا ترکیبی از آن‌ها، انجام می‌شود. روش‌های رایج زیبایی دندان عبارت است از:

لمینیت دندان

یکی از روش‌های دندانپزشکی زیبایی و زیبایی دندان، لمینت دندان است. در این روش با ایجاد روکش‌های سرامیکی بر روی دندان، زیبایی لبخند شما را دوچندان می‌کند.

بیشتر بخوانید: لمینت دندان چیست

کامپوزیت ونیر

از جمله روش‌های متداول در زیبایی دندان و دندانپزشکی زیبایی استفاده از کامپوزیت است. این روش برگشت‌پذیر، به‌دلیل زیبایی و تراش کمتر بر روی دندان، بسیار مورد توجه است.

بیشتر بخوانید: کامپوزیت دندان

بلیچینگ

یکی دیگر از روش‌های زیبایی دندان و سفید کردن آن می‌توان به بلیچینگ اشاره کرد. در این روش دندانپزشکی زیبایی با استفاده از مواد اکسید کننده، دندان‌ها را سفید و روشن می‌کنند.

بیشتر بخوانید: بلیچینگ چیست

اصلاح طرح لبخند

داشتن لبخند زیبا حق هر فردی است. در این روش زیبایی دندان و دندانپزشکی زیبایی، علاوه بر اصلاح وضعیت دندان‌ها به اصلاح خطوط لثه نیز می‌پردازند.

بیشتر بخوانید: اصلاح لبخند

مراحل اصلاح لبخند و دیگر اقدامات زیبایی دندان براساس شرایط دهان و دندان هر فرد متفاوت است. بنابراین دندانپزشک زیبایی پس از معاینه، اقدامات ترمیمی مورد نیاز شما را مشخص می‌کند.
شبکه تخصصی دندانپزشکی میخک برای رفاه حال مراجعین در پرداخت هزینه‌های زیبایی دندان و دندانپزشکی زیبایی، طرح ویژه شرایط اقساطی را در نظر گرفته است تا لبخند زیبا را از خود دریغ نکنید!