ردکردن این

با اطمینان و راحت از دندان های کودکان خود مراقبت کنید!

  • درمان توسط متخصص اطفال
  • کنترل استرس کودکان
  • کمترین تعرفه درمان

اهمیت دندانپزشکی کودکان در میخک

کودک شما در 6 ماه اول زندگی خود شروع به دندان درآوردن می کند و در سن 6 تا 7 سالگی ، دندانهای شیری خود را از دست می دهند و رشد دندانهای دائمی آنها شروع می شود. به همین دلیل، بسیاری از مردم این تصور اشتباه را دارند که سلامت دندان ها در چند سال اول چندان مهم نیست. در صورتی که اگر در چند سال اول زندگی عادات دندانپزشکی مناسبی نداشته باشد ، این امر بعداً منجر به عادات اشتباه در نگه داری دندان های اصلی کودک می شود. علاوه بر این ، بسیاری از والدین دندان های شیری را چیزی موقتی می دانند در حالی که ، سلامت دندان های شیری او بر سلامت لثه های او تأثیر می گذارد. سلامت لثه آنها به نوبه خود بر میزان استحکام و سلامت دندانهای دائمی آنها تأثیر می گذارد. به علاوه ، آموزش عادات سالم دندانپزشکی از همان ابتدا راهی مطمئن برای وارد کردن این عادات حیاتی به روال عادی فرزند شما است.
صحبت با فرزندتان در مورد سلامت دندان هایش به او کمک می کند تا دندان های شیری سالم و قوی ، و در نتیجه لثه و دندان های های سالم و قوی داشته باشد .
دندانپزشکان اطفال ما در مراقبت از شما و فرزند شما در جهت سلامت دهان و دندان خود تخصص دارند. با بردن کودک به دندانپزشک اطفال ، از دانش و تجربه تخصصی دندانپزشکی که بر مسائلی که کودکان با آن روبرو هستند تمرکز می کند ، بهره مند می شود.

فهرست مطالب

درمان ها

دندانپزشکی اطفال

مراقبت‌های دندانی کودکان

تجربیات مشتریان از خدمات اطفال میخک

هزینه خدمات دندانپزکی اطفال

 

ارتودنسی ثابت

نوعقیمت( تومان )
براکت فلزی 15,000,000
براکت همرنگ (سرامیکی) 16,500,000
پشت دندان (لینگوال) 18,000,000
فلزی خود تنظیم شونده (دیموند) 20,000,000

ارتودنسی متحرک

نوعقیمت( تومان )
نگهدارنده (ریتینر ) 700,000
پلاک های شفاف(ارتودنسی نامرئی)
دستگاه فانکشنال 6,000,000

دستگاه ها

نوعقیمت( تومان )
اسپیلینت 900,000
تعمیر پلاک ارتودنسی 500,000
ریباند 300,000

مشاوره رایگان

مشاوره خدمات اطفال، رایگان در کلینیک زیبایی میخک