ردکردن این

هزینه جراحی دندان (قیمت جراحی دندان عقل و قیمت جراحی لثه)

هزینه جراحی دندان چقدر است؟ جراحی دندانپزشکی یکی از شاخه‌های مهم دندانپزشکی است که نیازمند تبحر ویژه دندانپزشک است. شبکه تخصصی دندانپزشکی میخک با استفاده از دندانپزشکان با‌تجربه، بهترین کیفیت همراه با مناسب‌ترین تعرفه جراحی دندان را برای مراجعین ارائه می‌دهد.

هزینه جراحی دندان عقل چقدر است؟ آیا از قیمت جراحی دندان عقل اطلاع دارید؟ هزینه جراحی لثه در سال ۱۴۰۱ چقدر افزایش یافته است؟ تعرفه جراحی دندان عقل چقدر است؟ آیا قیمت جراحی دندان عقل نیمه نهفته افزایش یافته است؟
این‌ها سئوالاتی است که ذهن افرادی که نیاز به جراحی دندان دارند را به خود مشغول می‌کند. اما افزایش قیمت در تعرفه جراحی دندان، نباید عاملی برای عدم رسیدگی به دندان‌ها شود زیرا ممکن است آثار مخرب و جبران ناپذیری به همراه داشته باشد. در همین راستا شبکه تخصصی دندانپزشکی میخک با طرح ویژه پرداخت اقساطی زمینه را برای حفظ سلامت دهان و دندان مراجعین فراهم می‌کند.

جدول زیر هزینه جراحی دندان ۱۴۰۱ را در راستای شفاف‌سازی هزینه‌ها برای مراجعین نشان می‌دهد.
کشیدنقیمت (تومان)
کشیدن هر دندان قدامی ۴۴۰,۰۰۰
کشیدن هر دندان خلفی ۵۵۰,۰۰۰
کشیدن هر دندان عقل ۸۸۰,۰۰۰
جراحیقیمت (تومان)
جراحی دندان یا ریشه در نسج نرم ۱,۱۰۰,۰۰۰
جراحی دندان یا ریشه در نسج سخت ۲,۳۰۰,۰۰۰
خارج کردن دندان نیش نهفته ۲,۵۰۰,۰۰۰
باز کردن آبسه داخل دهان ۳۹۰,۰۰۰
اکسپوز کردن دندان ۱,۶۰۰,۰۰۰
درمان درای ساکت هر جلسه ۳۳۰,۰۰۰
فرنکتومی ۲,۳۰۰,۰۰۰
بخیه هر ناحیه ۱۷۰,۰۰۰

برای جراحی دندان نیاز به مشاوره دارید؟

اگر برای انتخاب نوع کامپوزیت وهزینه ریمو کامپوزیت دندان نیاز به مشاوره با دندانپزشک دارید، می توانید از مشاوره آنلاین و رایگان میخک استفاده کنید و به صورت مستقیم(چت) با دندانپزشک سئوالات خود را بپرسید.